WhatsApp

MERİDİAN

ALGIDA SEÇİCİLİK! ŞIKLIK, KONFOR VE TASARIM İLE BULUŞUYOR!
 
Hayata değer katan Meridian, yalın formuyla mekanların dekorasyonunu tamamlıyor
 
Meridian, abartısız şıklık kavramını kendi tarzında yorumluyor. Hayata değer katan Meridian, yalın formuyla mekanların dekorasyonunu tamamlıyor. Artık değişime Meridian kadar yakınsınız.
 
Meridian’ın beyaz ve krem ile renklenen zengin dünyasında çözümler tasarımla aydınlanıyor. Meridian güvenli kullanıma sahip tasarruflu ve enerji verimliliği için çalışan seçenekleriyle hemen her noktada çözüm üretiyor. İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı, yatay ve dikey çerçeveleriyle farklı ve çoklu kullanımlar için alternatiflere sahip bulunuyor.
 
Yenilenen ve güçlendirilmiş mekanizmasıyla daha da güvenli ve güçlü priz çözümleri sunan Meridian, internet ve uydu prizleri dahil günümüzün zorunlu gereksinimlerine de karşılık veriyor. Energy Saver, ısı kontrolü, jaluzi açma kapama ve hareket sensörleriyle konfor ve tasarruf, Meridian ’da tasarımdan ödün vermeden ön plana çıkıyor.
 
Meridian serisi ürünler, kullanıcılarına dekorasyonlarını kişiselleştirebilme imkânı yaratıyor. Meridian serisi ürünler; mekanizma / düğme, kapak (priz), çerçeve şeklinde ayrı ayrı sunulmaktadır.