WhatsApp

KURUMSAL

EN GRUP; kurucularımızın dinamik iş becerileri ile uzun yıllara dayanan sektör tecrübeleri birleştirilerek 2014 yılında kurulmuştur.
 
Perpa Ticaret Merkezinde elektrik malzemeleri satışı konusunda hizmet veren EN GRUP, sektördeki gelişmelerle doğru orantılı olarak kapasitesini arttıran ve gelişen bir çizgi izleyerek faaliyetlerini sürdürmeyi amaç edinmiştir.
 
Elektrik malzemeleri toptan ve perakende satışı konusunda hizmet vermenin yanı sıra hem yurt dışı projeler için satış ve uygulama hem de yurt içi projelere ürün tedarik hizmeti de vermektedir.
 
Hizmet verdiği alanlarda ufak bir aksaklığın bile büyük zararlara yol açabileceği bilinci içerisinde, kaliteden ödün vermeden sektöründe lider firmalar ile iş ortaklığı yapan EN GRUP; alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim elektrik, aydınlatma, bakır ve kablo pazarında Azerbaycan, Rusya, Kıbrıs, Türkmenistan ve Belarus başta olmak üzere birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır.
 
Önceliğimiz; sahip olduğumuz değerleri koruyarak istikrarlı bir şekilde büyüyen, kaliteden ödün vermeyen, rekabet gücüne sahip, müşteri taleplerine uyumlu, tam zamanlı ve ekonomik çözümler sunan, başarılı ve üstün hizmet anlayışı ile güvenilir bir firma olmaktır.